
| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 1 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 19.44 MHz |
| Frequency Stability | 25 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm, 25 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Supply Current | 20 mA |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 8
Distributors
pcbx
Unit Price$0.50410
Ext.Price$0.50410
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50410 | $0.50410 |
| 10 | $0.49248 | $4.92480 |
| 25 | $0.48928 | $12.23200 |
| 50 | $0.48611 | $24.30550 |
| 100 | $0.48296 | $48.29600 |
